2007 Debreceni Nagytemplom 5000 ft BU ezüst

Magyar pénzérme Magyar pénzérme Magyar pénzérme
Gyártás éve 2007
Anyaga: ezüst
Névérték 5000
Kivitel: BU
Állapot Kitűnő - UNC-T1
Tárolási helye / Bp.
Szállítás módja:Személyes átvétel; Posta; futár; utánvét;
Szállítás költsége:Vevő állja;
Nézettség / Licitek száma:1 / 0
Licit kezdete:2018-06-11 19:00:00
Licit vége:2018-07-02 19:00:00
Szerver idő 2018-05-21 01:33:33
Hátralévő idő42 nap 17 óra 26 perc
Licit lépcső:200Ft
Limit ár:0Ft
Licit állása:0Ft

Kitünő, szép karcmentes, eredeti állapotban, bontatlan kapszulában eladó.

Névérték: 5000 Forint
Kibocsátás: 2007.11.09.
Minőség:
PP: 4 000 db
Tervezte: Sz. EGYED Emma
Eleje: MAGYAR KÖZTÁRSASÁG – 5000 FORINT köriratban balra verdejegy BP. jobbra évszám 2007 középen a Debreceni Református Nagytemplom belseje az orgonával, a szószékkel és az Úr asztalával
Hátulja: DEBRECENI REFORMÁTUS NAGYTEMPLOM köriratban a templom homlokzati képe, alul mesterjegy
Perem: szaggatottan recés
Méret: 38,61 mm
Anyag: Ag 92,5%
Tömeg: 31,46 g

Üzenőfal

wlink