2006 Munkácsi Vár Zrinyi Ilona 5000 ft BU ezüst

Magyar pénzérme Magyar pénzérme
Gyártás éve 2006
Anyaga: ezüst
Névérték 5000
Kivitel: BU
Állapot Kitűnő - UNC-T1
Tárolási helye / Bp.
Szállítás módja:Személyes átvétel; Posta; futár; utánvét;
Szállítás költsége:Vevő állja;
Nézettség / Licitek száma:0 / 0
Licit kezdete:2018-10-29 19:00:00
Licit vége:2018-11-19 19:00:00
Szerver idő 2018-10-17 08:59:31
Hátralévő idő33 nap 11 óra 0 perc
Licit lépcső:200Ft
Limit ár:0Ft
Licit állása:0Ft

Kitünő, szép karcmentes, eredeti állapotban, bontatlan kapszulában, certificattal eladó.

Névérték: 5000 Forint
Kibocsátás: 2006.04.20.
Minőség:
BU: 4 000 db
Tervezte: SZÖLLŐSSY Enikő
Eleje: MAGYAR KÖZTÁRSASÁG körirat alatt ovális, díszített keretben Zrínyi Ilona arcképe, oldalt felirat ZRINYI - ILONA alatta három sorban értékjelzés és évszám 5000 / FORINT / 2006 balra verdejegy BP., jobbra mesterjegy SZE
Hátulja: a Munkácsi Vár látképe, alatta felirat MUNKÁCSI VÁR
Perem: recés
Méret: 38,61 mm
Anyag: Ag 92,5%
Tömeg: 31,46 g

Üzenőfal

wlink