2006 Nándorfehérvári diadal 5000 ft PP ezüst

Magyar pénzérme Magyar pénzérme
Gyártás éve 2006
Anyaga: ezüst
Névérték 5000
Kivitel: PP
Állapot Kitűnő - UNC-T1
Tárolási helye / Bp
Szállítás módja:Személyes átvétel; Posta; futár; utánvét;
Szállítás költsége:Vevő állja;
Nézettség / Licitek száma:1 / 0
Licit kezdete:2018-09-09 00:00:00
Licit vége:2018-09-30 00:00:00
Szerver idő 2018-08-18 00:15:24
Hátralévő idő42 nap 23 óra 44 perc
Licit lépcső:500Ft
Limit ár:0Ft
Licit állása:0Ft

Kitünő, szép , hibátlan állapotban, certificaáttal , müanyag kapszulában eladó.

Névérték: 5000 Forint
Kibocsátás: 2006.07.20.
Minőség:
PP: 3 500 db
Tervezte: SOLTRA E. Tamás
Eleje: MAGYAR KÖZTÁRSASÁG · 5000 · · FORINT · köriratban díszes szablyamarkolat, balra és jobbra évszámok 1456 - 2006 a pengén keretben, két sorban felirat 550 / ÉV alatta verdejel BP
Hátulja: álló téglalap formájú keretben Hunyadi János és Kapisztrán Szent János egész alakos ábrázolása, felette évszám, alatta felirat két sorban 1456 / NÁNDORFEHÉRVÁRI / DIADAL balra és jobbra a nevek · HUNYADI JÁNOS · / · KAPISZTRÁN JÁNOS · a kereten belül balra mesterjegy SET
Perem: recés
Méret: 38,61 mm
Anyag: Ag 92,5%
Tömeg: 31,64 g

Üzenőfal

wlink