Az egyházi építészet remekei Debrecen PP

Magyar pénzérme Magyar pénzérme
Gyártás éve 2007
Anyaga: ezüst
Névérték 5000
Kivitel: PP
Állapot Kitűnő - UNC-T1
Tárolási helyeBp / Bp
Szállítás módja:Személyes átvétel; Posta; futár; utánvét;
Szállítás költsége:Vevő állja;
Nézettség / Licitek száma:0 / 0
Licit kezdete:2018-02-23 12:36:55
Licit vége:2018-03-16 12:36:55
Szerver idő 2018-02-24 00:58:03
Hátralévő idő20 nap 11 óra 38 perc
Licit lépcső:50Ft
Limit ár:15 500Ft
Licit állása:0Ft

Szép, hibátlan állapotban , műanyag kapszulában , eladó.Névérték: 5000 Forint
Kibocsátás: 2007.11.09.
Minőség:
PP: 6 000 db
Tervezte: Sz. EGYED Emma
Eleje: MAGYAR KÖZTÁRSASÁG – 5000 FORINT köriratban balra verdejegy BP. jobbra évszám 2007 középen a Debreceni Református Nagytemplom belseje az orgonával, a szószékkel és az Úr asztalával
Hátulja: DEBRECENI REFORMÁTUS NAGYTEMPLOM köriratban a templom homlokzati képe, alul mesterjegy
Perem: szaggatottan recés
Méret: 38,61 mm
Anyag: Ag 92,5%
Tömeg: 31,45 g

Üzenőfal

wlink