Az egyházi építészet remekei Debrecen PP

Magyar pénzérme Magyar pénzérme
Gyártás éve 2007
Anyaga: ezüst
Névérték 5000
Kivitel: PP
Állapot Kitűnő - UNC-T1
Tárolási helyeBp / Bp
Szállítás módja:Személyes átvétel; Posta; futár; utánvét;
Szállítás költsége:Vevő állja;
Nézettség / Licitek száma:3 / 0
Licit kezdete:2017-11-30 07:58:27
Licit vége:2017-12-21 07:58:27
Szerver idő 2017-12-11 11:48:44
Hátralévő idő9 nap 20 óra 9 perc
Licit lépcső:50Ft
Limit ár:15 500Ft
Licit állása:0Ft

Szép, hibátlan állapotban , műanyag kapszulában , eladó.Névérték: 5000 Forint
Kibocsátás: 2007.11.09.
Minőség:
PP: 6 000 db
Tervezte: Sz. EGYED Emma
Eleje: MAGYAR KÖZTÁRSASÁG – 5000 FORINT köriratban balra verdejegy BP. jobbra évszám 2007 középen a Debreceni Református Nagytemplom belseje az orgonával, a szószékkel és az Úr asztalával
Hátulja: DEBRECENI REFORMÁTUS NAGYTEMPLOM köriratban a templom homlokzati képe, alul mesterjegy
Perem: szaggatottan recés
Méret: 38,61 mm
Anyag: Ag 92,5%
Tömeg: 31,45 g

Üzenőfal

wlink